Prawo odstąpienia od umowy

Właścicielem księgarni jest firma Bestsellery.pl, Góralska 6/18/10, 01-112 Warszawa, NIP: 527-245-35-05, Regon: 140403695.  
Niżej ważne informacje dotyczące odstąpienia od umowy.
 
Anulowanie
Klient może anulować zamówienie e-mailem lub telefonicznie aż do momentu wysłania zamówienia.
 
Zwrot
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny".  Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Produkty zwracane powinny być kompletne tj. z wszelkimi załączonymi dodatkami. Płyty CD, płyty DVD muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu. Zwrotom nie podlegają produkty sprowadzane na indywidualne zamówienie Klienta.
 
Towar zwracany należy przesłać na adres:
Bestsellery.pl
Anielewicza 37/U3
01-057 Warszawa
 
Zapewniamy zwrot kosztów zamówienia. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto podane przez Klienta. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. Zwrotowi nie podlega koszt odesłania towaru. Zwrot wykonywany jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego na rachunek krajowy (PL). W przypadku dyspozycji złożonej przez Klienta o zwrocie przekazem pocztowym lub przelewem zagranicznym, koszty wykonania takiej operacji pokrywa Klient.
 
Reklamacja
Jeżeli klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne, bądź uszkodzenia powstałe wskutek transportu, wadliwy towar należy odesłać do nadawcy. Koszty związane z odesłaniem wadliwego produktu księgarnia zwróci po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeżeli z powodu wyczerpania nakładu nie będzie to możliwe zostanie wykonany zwrot wpłaconej kwoty przelewem w ciągu 14 dni od momentu potwierdzenia danych do przelewu. 

Metody płatności:

Metody płatności
Loga poszczególnych producentów lub znaki oznaczeń towarowych należą do prawowitych właścicieli, wykorzystane zostały wyłącznie w celach informacyjnych dla klientów sklepu.
Ostatnio szukane: artykuły sportowe Warszawa, artykuły sportowe sklep, wysyłkowy sklep sportowy, internetowy sklep sportowy, sklep sportowy Warszawa
Projekt i realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl