2015-04-14

Najlepsza odzież sportowa i najwygodniejsze zakupy!

Nasz sklep sportowy jest obecny na polskim rynku od roku 2014, jesteśmy jednak doświadczoną, działającą na rynku od roku 2006 firmą. Naszymi odbiorcami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa, w tym hurtownie, szkoły i ośrodki. W naszym katalogu znajdują się przede wszystkim takie artykuły sportowe, jak odzież niezbędna do uprawiania piłki nożnej. Można u nas zakupić markowe obuwie, dres, czy skarpety takich producentów, jak Nike, Brubeck, Spokey i wielu innych. Warszawski sklep sportowy oferuje również odzież na fitness i akcesoria do pływania, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Klienci z Warszawy i okolic mogą złożyć zamówienie on-line, a przesyłkę odebrać osobiście w Punkcie Odbioru Zamówień zlokalizowanym w dogodnej dzielnicy stolicy.

Metody płatności:

Metody płatności
Loga poszczególnych producentów lub znaki oznaczeń towarowych należą do prawowitych właścicieli, wykorzystane zostały wyłącznie w celach informacyjnych dla klientów sklepu.
Ostatnio szukane: artykuły sportowe Warszawa, artykuły sportowe sklep, wysyłkowy sklep sportowy, internetowy sklep sportowy, sklep sportowy Warszawa
Projekt i realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl